Tijdens de Week van het geld slaan Gemeente Breda en Rabobank Breda de handen ineen en bieden alle basisscholen in de Gemeente Breda de theatervoorstelling Mike-E en Spike-Y aan.
Op donderdag 10 november 2011 geeft wethouder Cees Meeuwis het officiële startsein voor financiële educatie in Breda. De theatervoorstelling Mike-E en Spike-Y voor kinderen van groep 7 en 8 wordt opgevoerd. De kinderen worden spelenderwijs betrokken bij het thema ‘leren omgaan met geld’.
Zij blijven geboeid door hippe muziek die in de show verweven zit, spelelementen waarbij zij zelf meedoen en een live gezongen rap. De kinderen vergeten dit niet snel en natuurlijk het belangrijkste: kinderen zijn op een leuke manier bezig met financiële educatie. 700 kinderen bezoeken deze week de voorstelling.
Kijk voor meer informatie op: www.mikespike.nl
